czwartek, 17 września 2015

Słów kilka o NAF

NAF (Nuffle Amorical Football) jest międzynarodową organizacją, która:

- wspiera i reklamuje sankcjonowane przez nią turnieje figurkowego Blood Bowla na całym świecie
- zapewnia graczom dostęp do informacji o tym ilu graczy zarejestrowało się w danym kraju
- wraz z twórcą gry trzymają piecze nad zasadami BB
- udostępnia przydatne do prowadzenia własnych lig programy i arkusze
- organizuje i reklamuje eventy i turnieje na całym świecie


Turnieje organizowane przez NAF to nie byle co, np. tegoroczne Drużynowe Mistrzostwa Świata w Blood Bowl zgromadzą przeszło 900(!) graczy z całego świata.

Od niedawna NAF organizuje również turnieje na internetowej platformie FUMBBL

Dodatkowo każdy gracz zarejestorwany w NAFie otrzymuje również mały bonus wraz z każdą coroczną (nie przymusową, poza pierwszą) opłatą członkostwa w wysokości 10$*. Bonusy są różne, od kości blokowania po markery FAME.

przykładowy bonus/gift - 2k6 i marker FAME.


Długo już "siedzę" w różnych systemach gier bitewnych, ale czegoś takiego nie widziałem nigdzie indziej. Jedna organizacja zrzeszająca graczy z całego świata, koordynująca turnieje od małych imprez "w ogródku" (widziałem taki turniej - Blood Bowl, grill i piwko) po duże tzw. Major Tournaments. Czegoś takiego nie widziałem w żadnym innym systemie. 

A to wszystko w sytuacji gdzie Blood Bowl od lat nie jest w żaden sposób wspierany przez Genialnego Wydawcę!


Niedawno nawiązaliśmy współpracę z NAFem a ja zostałem Narodowym Koordynatorem Turniejów w Polsce. Dzięki temu organizowane przez nas imprezy (zarówno Warszawskie jak i te w Rzeszowie) będą pojawiały się w rankingach NAFu.  Kolejnym plusem tego jest możliwość zapisywania (lub przedłużania członkostwa) bezpośrednio u mnie.

Także jeśli jesteś zainteresowany członkostwem lub masz jakieś pytania odnośnie NAFu - wal do mnie ;)* zapisując się u mnie, opłata wynosi 5$ plus ewentualny koszt wysyłki giftu. 

2 komentarze:

  1. No rzeczywiście bardzo ciekawa sprawa. Ja mam drużynę do Blood bowl i już prawie skończyłem stadion budować ale jeszcze nie grałem w to nigdy i chyba nie będę miał za bardzo z kim zagrać :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wpadnij na jakiś turniej do Warszawy lub Rzeszowa ;)

      Usuń